Читомо > Календар подiй > Ростислав Мельників прочитає вірші з «Апокрифів степу»

Календар подiй

Ростислав Мельників прочитає вірші з «Апокрифів степу»

09-04-2016 | 17:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію поетичної збірки Ростислава Мельниківа «Апокрифи степу». Разом з Ростиславом Мельниківим віршовими рядками мандруватиме поетеса та літературознавець Ірина Старовойт.

Що ховається під обкладинкою збірки? «Апокрифи степу» — своєрідний зріз поетичного доробку Ростислава Мельниківа за двадцять років: від часу виникнення «Червоної Фіри», співзасновником якої він був, і до 2012-го, коли, як зізнається поет, відкрив наступну сторінку своєї творчості. Письменник Андрій Кокотюха називає поезію Ростилава Мельниківа «міфологічним неомодернізмом». Уся вона «герметична» з «яскравим бароковим декором», — додає Леонід Ушкалов. Відтак перед читачем постає не просто книга, а цілісний мистецький витвір.

Довідка:

Ростислав Мельників — поет, літературознавець, один із засновників харківського літературного угруповання «Червона Фіра», співорганізато­р фестивалю сучасної поезії «Авангард-Фест», учасник низки антологій сучасної української літератури. У доробку Ростислава Мельниківа — збірки поезій «Полювання на оленя», «Подорож Рівноденням», «Апокрифи степу»; монографія «Майк Йогансен: ландшафти трансформацій».

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe