Читомо > Календар подiй > Роман Сюзанни Шолль «Емма мовчить» презентують в українському перекладі

Календар подiй

Роман Сюзанни Шолль «Емма мовчить» презентують в українському перекладі

07-10-2016 | 11:00
м. Харків, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, просп. Леніна, 9-А (актова зала)

Австрійський культурний форум і Видавництво 21 разом із Харківським національним економічним університетом запрошують на презентацію роману Сюзанни Шолль «Емма мовчить».

Сюзанна Шолль (нар. 1949, Відень) вивчала славістику в Римі й Москві. Багато років працювала кореспонденткою Австрійської телерадіокомпанії «ORF» в Москві. Лауреатка численних нагород за журналістські досягнення та діяльність із захисту прав людини, серед інших – премії в галузі публіцистики прес-клубу «Конкордія», Австрійської почесної відзнаки «За науку та мистецтво», Золотої почесної відзнаки міста Відень. 2009 року визнана журналісткою року в категорії «Зовнішня політика». Авторка тринадцяти книжок, серед яких романи «Ельзині діди», «Поїздка в Караганду», збірки «Росія з душею і без», «Доньки війни – виживання в Чечні», поетичних збірок «Червоне, як любов», «Російська зимова подорож» та ін. Остання опублікована книжка – роман «Чекаючи на Джанні» (2016).

«Емма мовчить»

Емма – віденська пенсіонерка – переймається тим, що світ більше не такий, як раніше: її нова невістка-туркеня вагітна, онука Луці носить надто вузькі штани, а колишнього чоловіка Ґеорґа розбив удар. Зарема приїхала у Відень з Грозного. Своїм життям вона завдячує власній відчайдушній хоробрості: у Другій чеченській війні вона втратила все, що мала, контрабандисти доправили її з сином Шамілем до Відня. Заремі потрібен політичний притулок, Еммі – допомога по господарству. Їхні дороги перетинаються, долі поєднуються. Як далеко зайде Емма, щоб допомогти Заремі?

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe