Читомо > Календар подiй > Роботи з книжкового дизайну приймають на конкурс

Календар подiй

Роботи з книжкового дизайну приймають на конкурс

19-04-2016 | 23:59
Україна

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та «Goethe-Institut в Україні» за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst» визначають найкращий книжковий дизайн цього літературного сезону. До участі в конкурсі українські видавництва можуть подавати книги, які були надруковані в період з жовтня 2015 року по квітень 2016 та створені українськими дизайнерами/українськими ілюстраторами.

Участь:

 • Заповнити онлайн-заявку до 19 квітня 2016 р.
 • З 4 по 19 квітня 2016 р. книги, які братимуть участь у конкурсі, можна заносити або надсилати до бібліотеки Goethe-Institut в Україні (вул. Волоська 12/4) з маркуванням «Найкращий дизайн»
 • 20 квітня видавництва мають можливість взяти участь у конкурсі під час «Книжкового Арсеналу», залишивши книги на стенді Goethe-Institut в Україні (також із маркуванням «Найкращий дизайн»)
 • 23 квітня відбудеться нагородження переможців (20 год., сцена «Кафе Європа»)

Критерії оцінювання:

 1. Концептуальна єдність оформлення та композиція
 2. Гармонійне поєднання змісту й дизайну,
 3. Актуальність та новаторство дизайну,
 4. Технічна вправність, використання інновативних, креативних технологій
 5. Відповідність дизайну цільовій аудиторії
 6. Шрифтова палітра,
 7. Рівень поліграфічного втілення.

Важливо: До розгляду експертною комісією не приймаються видання, що включають неліцензійний контент.

Вибір: Оцінювання відбуватиметься членами журі, до складу якого запрошені фахівці з книжкового дизайну, мистецтвознавства, ілюстрації та видавничої справи. Почесний член журі Констанце Бернер, арт-директорка Verlag C.H.Beck, M?nchen.

Оголошення переможців: Переможець буде оголошений у Міжнародний день Книги 23 квітня (20.00 год, сцена «Кафе Європа»). Франкфуртський книжковий ярмарок надає переможцеві конкурсу 6-денний вхідний квиток на Франкфуртський книжковий ярмарок Business Club Wochenticket (еквівалентною вартістю 1.050 євро). Goethe-Insitut в Україні надає паушальне покриття витрат на поїздку до Франкфуртського книжкового ярмарку в розмірі 300 євро. Культурно-видавничий «Читомо», інформаційно-аналітична платформа про культуру та стиль життя Cultprostir надають інформаційну підтримку для видання- переможця.

Подальша інформація: Goethe-Institut в Україні, Марія Шубчик (Mariia.Shubchyk@kiew.goethe.org), Книжковий арсенал, Анастасія Герасимова (nastya.gerasimova2015@gmail.com)

Деталі

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe