Читомо > Календар подiй > Режисерка і письменниця Ірина Цілик проведе творчу зустріч

Календар подiй

Режисерка і письменниця Ірина Цілик проведе творчу зустріч

07-02-2018 | 19:00
м. Київ, Дипломатична академія, вул. В.Житомирська, 2

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України у рамках проекту «Культурна дипломатія» запрошує Вас на зустріч з режисеркою та письменницею Іриною Цілик. Читання та показ документальних фільмів «Тайра» і «Малиш» з кіноальманаху «Невидимий Батальйон» про участь українських жінок у війні на Донбасі.

Авторка кількох збірок поезії, прози та дитячих видань. Учасниця численних літературних фестивалів і культурних заходів („Poesiefestival Berlin“ 2017, «Лейпцизький книжковий ярмарок» 2017, «Франкфуртський книжковий ярмарок» 2016, „Lyrik f?r Alle“ (конференція Babelsprech, Зальцбург 2016), «Meridian Czernowitz» 2015-2016, Вільнюський книжковий ярмарок 2016, «Місяць авторських читань» (Чехія, Словаччина 2016), «Премія Вілениці» (Словенія 2008) та інш).

Окремі твори перекладалися німецькою, англійською, польською, чеською, литовською мовами.
Окрім фахової та літературної діяльності, співпрацює також з різними українськими виконавцями і музичними гуртами як поетка-пісенниця. Авторка слів пісні «Повертайся живим» (у виконанні гуртів «Сестри Тельнюк» та «Коzак System»).

Фільмографія:

Тайра (10 хв., 2017, документальний к/ф) і Малиш (15 хв., 2017, документальний к/ф) для кіноальманаху «Невидимий Батальйон» про участь українських жінок у війні на Донбасі.

Дім (13 хв., 2016, ігровий к/ф). Нагорода від FIPRESCI на «Одеський міжнародний кінофестиваль» 2016. Також фільм брав участь в офіційному конкурсі “Batumi International Art-House Film Festival” (Грузія) 2016, “Fajr International Film Festival” (Іран) 2017 та інш. Навесні 2016 року фільм було включено до кінозбірки «Українська Нова Хвиля. 20/16+», що перебувала в національному кінопрокаті.

Помин (24 хв., 2012, ігровий к/ф). «Приз екуменічного журі» на МКФ «Молодість» (Україна). Також фільм брав участь в офіційному конкурсі «International short film festival in Drama» (Греція), МКФ «Women Make Waves» (Тайвань), МКФ «Tehran International Short Film Festival» (Іран), МКФ «European Short Film Festival of Villeurbanne» (Франція), «Одеський міжнародний кінофестиваль» (Україна) та більше тридцяти інших міжнародних кінофестивалів. 2013 року фільм було включено до кінозбірки «Українська Нова Хвиля. Romantigue», що перебувала в національному кінопрокаті.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

Кількість місць обмежена.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe