Читомо > Календар подiй > Реєстрація на «Літературний тур до Польщі»

Календар подiй

Реєстрація на «Літературний тур до Польщі»

17-09-2014 | 23:59

19-26 жовтня уперше відбудеться «Літературний тур до Польщі». Учасники проекту відвідають головні культурні установи Любліна, Варшави і Кракова, де зустрінуться з сучасними польськими письменниками, культурними менеджерами, видавцями. «Центр літературної освіти» приймає заявки до 17 вересня включно.   

«Літературний тур до Польщі» – це міжнародний культурно-освітній проект, який проходитиме у чотирьох містах – Львові, Любліні, Варшаві та Кракові – за участі відомих польських письменників і менеджерів культури. Тур розроблений спеціально для письменників-початківців, організаторів культурних подій, літературних агентів, журналістів, видавців з України. Програма Туру розроблена і підготовлена Іриною Вікирчак під час перебування на стипендії «Gaude Polonia 2014».

У програмі Туру – відвідування ключових польських інституцій культурного сектору, лекції, майстер-класи та воркшопи сучасних польських письменників, дискусії за участі літераторів, видавців, культурних менеджерів, представників громадських організацій у галузі культури.

Важливим пунктом програми є участь української делегації у Фестивалі Конрада в Кракові (учасники Туру в рамках фестивалю проведуть дві події – дискусію та читання). Також програмою заплановані літературні прогулянки та екскурсії.

Виїзд автобусом 19 жовтня зі Львова, повернення – 26 жовтня у Львів.

Хто може стати учасником Туру?

Участь у «Літературному турі до Польщі» можуть взяти молоді письменники, видавці, культурні менеджери, журналісти, які беруть активну участь у культурному житті України та відповідають наступним формальним вимогам:

– Є громадянами України;

– Мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 1 листопада 2014 р.);

– Володіють польською або англійською мовою щонайменше на розмовному рівні;

– Зацікавлені у саморозвитку, обміні досвідом, налагодженні контактів, а також передачі отриманих під час Туру знань українським колегам.

Як взяти участь у проекті?

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/XUS1Ar Прийом заявок триває до 17 вересня включно. Відбір 15 учасників здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 200 євро (у вартість входить: візова підтримка, трансфери автобусом за всім маршрутом, проживання в хостелах, часткове харчування, навчальна, культурна та екскурсійна програма, фото- та відеоматеріали).

Організатор: Центр літературної освіти

Партнери: Villa Decius, Warsztaty Kultury, Centrum Kultury Lublin, Фундація ім. Віслави Шимборської, Інститут Kниги у Польщі, Польський інститут у Києві, Книгарня «Є»

Інформаційні партнери: ART Ukraine, Платформа, Korydor, ШО, Буквоїд,  Читомо, ЛітАкцент, Друг читача, Litfest, Арт-Вертеп, Українська культура, Studway, Лови Момент, Смолоскип, Купідон, Майстер Клас, Читайка

Детальніше про Тур читайте за посиланням: http://goo.gl/LERF4W

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe