Читомо > Календар подiй > «RECвізити» презентують Тетяна Терен, Леся Воронина і Олександр Хоменко

Календар подiй

«RECвізити» презентують Тетяна Терен, Леся Воронина і Олександр Хоменко

18-03-2016 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво Старого Лева запрошує на презентацію антології письменницьких голосів «RECвізити» (упорядниця — Тетяна Терен). Учасники – Тетяна Терен, Леся Воронина, фотограф Олександр Хоменко.

У «RЕСвізитах» герої не лише розповідають про своїх батьків, місця народження і сім’ю, згадують учителів і колег… Унікальність двокнижжя в тому, що українські письменники – класики й майбутні класики (Юрій Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Галина Пагутяк, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько та ін.) – щиро діляться письменницькими секретами, розмірковують про людські почуття та цінності.

На презентації журналістка Тетяна Терен розмовлятиме з Лесею Ворониною про письменницькі секрети, віру і сенс життя.

Довідка:

Тетяна Терен – журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Працювала в літературному журналі, ведучою книжкової програми, керівником прес-офісу видавництва і редактором на телебаченні. Друкувалася на сторінках видань «Україна молода», «День», «Високий замок», «Український тиждень», «Українська правда. Життя», Harper’s Bazaar. Упорядниця книги «Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву» (2014). Випусковий редактор «Української правди. Культура».

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe