Читомо > Календар подiй > П’єсу Марії Ладо “Дуже проста історія” зачитають у рамках проекту “Драма Є!”

Календар подiй

П’єсу Марії Ладо “Дуже проста історія” зачитають у рамках проекту “Драма Є!”

28-03-2017 | 18:00
м. Івано-Франківськ, книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

«Новий театр» запрошуує на першу зустріч у рамках проекту «Драма Є!» — читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія».

«Драма Є!» — час зустрічі любителів драматургії й театру, де кожен охочий може спробувати себе в ролі актора та дізнатися, що таке сучасний театр.

Зустрічі відбуватимуться кожного останнього вівторка місяця.

П’єса для «березневих» читань — «Дуже проста історія» Марії Ладо. До болю реальна і до сміху правдива історія, змальована з життя, приваблює святою простотою. Сільська дівчина Дарина, як то кажуть у народі, «залетіла» від Олексія, сина першого на селі п’яниці. Батько навідріз відмовляється прийняти вагітність доньки. Вимога однозначна – аборт. Страшний вирок порушує ритм життя не лише людей, а й тварин у хліві Дарининого батька: Свині, Конячки, Півня, Собаки і Корівки…

Новий театр — це команда молодих акторів. Їхня головна мета — інтелектуальне та моральне збагачення глядача. У попередньому сезоні Новий театр уже встиг презентувати низку вистав, які кардинально відрізняються від традиційної театральної сцени Івано-Франківська: «Собака», «Стус», «Спи спокійно», «Інша». На цей рік заплановано ще 4 нові постановки, які глядач уже побачить з квітня. Головним кредо Нового театру є: «Робимо лише те, у що віримо. Не боїмося правди та говоримо її відверто, з усією відповідальністю».

Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe