Читомо > Календар подiй > «Птах піднебесний. Спогади про Василя Стуса» презентує Світлана Кириченко

Календар подiй

«Птах піднебесний. Спогади про Василя Стуса» презентує Світлана Кириченко

05-08-2016 | 17:00
м. Луцьк, книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

Видавництво «Смолоскип» запрошує на презентацію книжки Світлани Кириченко «Птах піднебесний. Спогади про Василя Стуса» за участю Наталії Ксьондзик, Ольги Погинайко, Зази Пауалішвілі та Христини Халімонової. Зустріч відбудеться в рамках фестивалю «Бандерштат».

Уперше в Луцьк завітають представники «Смолоскипа»: головний редактор видавництва Наталія Ксьондзик та директорка однойменної книгарні Ольга Погинайко. Відбудеться презентація книжки Світлани Кириченко «Птах піднебесний. Спогади про Василя Стуса» та іншої дисидентської мемуаристики. Вірші поета читатимуть лауреат літературного конкурсу «Смолоскип» Заза Пауалішвілі та музикант Христина Халімонова. Звучатиме живий голос Василя Стуса.

Сучасниця легендарного поета Світлана Кириченко, учасниця руху шістдесятництва, написала спогади про Стуса «Птах піднебесний», які є неоціненними свідченнями про життя дисидента. Незважаючи на хворобу, яка прикувала до ліжка, авторка працювала над текстом, який органічно доповнює іншу книжку її спогадів «Люди не зі страху».

Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe