Читомо > Календар подiй > Психотрилер «Астра» презентує Олександр Михед

Календар подiй

Психотрилер «Астра» презентує Олександр Михед

10-02-2016 | 18:00
м. Черкаси, Художній музей, вул. Хрещатик, 259

Олександр Михед презентує психотрилер «Астра».

«Астра» – динамічний психотрилер, який торкається найглибших страхів свідомості читача. Весь світ, який ти знаєш і любиш – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар Астра в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

Довідка:

Автор – Олександр Михед – культуролог, літературознавець, куратор мистецьких проектів, книжковий оглядач. Вибрані есеї та фрагменти творів перекладалися англійською, німецькою, італійською, фінською, польською, сербською, російською мовами. Автор художньої книжки «АмнезіЯ» (2013), збірки оповідань «Понтиїзм» (2014) та психотрилеру «Астра» (2015). Куратор міжнародного мультимедійного літературно-мистецького проекту «АмнезіЯ project: відкрита платформа», що ввійшов в сімку найкращих проектів світу, за версією берлінського фестивалю «SOUNDOUT!» (травень 2014). Персональний сайт 

Вхід: 20/25 грн.

Точки продажу квитків:

  1. ЧНУ ім. Б. Хмельницького (1 корпус, аудиторія 320)
  2. Черкаських художній музей ( вул. Хрещатик, 259)

Детальна інформація за телефонами: 093 902 98 48 Марина, 097 459 90 70 (Людмила) або звертайтесь в приватні повідомлення до активістів «Книжкового маестро»

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe