Читомо > Календар подiй > Прохаськи розкажуь дітям про кротів

Календар подiй

Прохаськи розкажуь дітям про кротів

23-11-2013 | 12:00
м. Київ, вул. Лисенка, 3, книгарня "Є"

Відомий український письменник, журналіст Тарас Прохасько написав дитячу книгу. Спільно з дружиною Мар’яною вони стали авторами, а Мар’яна – ще й ілюстратором, казки «Хто зробить сніг».

Як твердить головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, «Хто зробить сніг» – найкращий літературний дитячий твір, який вона прочитала за останні 5 років. «Це дуже гарне письмо, затишний світ. Він мені чимось нагадує світ Мумі-Тролів. Це настільки добра і світла книжка, що вона безперечно стане особливою родзинкою «Видавництва Старого Лева», – каже Савка.

Книгу ілюструвала Мар’яна Прохасько, і хоч вона не є професійним художником, та створила ілюстрації, які є певним продовженням книги. 2Вас особисто дуже здивують ілюстрації, тепер я розумію, що інший художник не мав би ілюструвати цю книжку, тому що вона вийшла неймовірно органічною», – переконує видавець.

Казка «Хто зробить сніг» розповідає про родину кротів і їх тринадцятьох кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг.

УВАГА! для реєстрації необхідно надіслати ім’я та вік дитини на електронну адресу o.halushka@book-ye.com.ua

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe