Читомо > Календар подiй > Протоієрей Андрій Дудченко презетує книжки для вірян

Календар подiй

Протоієрей Андрій Дудченко презетує книжки для вірян

21-03-2017 | 18:30
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Видавництво «Дух і літера» запрошує на презентацію українського Молитовника православних вірян і книжок «Божественна літургія» та «Сповідь і причастя» авторства протоієрея Андрія Дудченка. Модератор – Владислав Івченко.

Якою може бути молитва і літургія українських вірян сьогодні? Запрошуємо до живого спілкування про живу традицію — одвічні сенси й нові форми, втілені у виданнях «Духа і Літери».

Принципово новий «Молитовник православних вірян» з молитвою про єдність українського православ’я — це спроба відродити майже забуті класичні молитовні тексти та об’єднати в молитві розділених українських християн. Видання молитовника українською за підтримки УПЦ в Канаді (в юрисдикції Константинопольського Патріархату), як сподіваються укладач та видавці, буде прийнято відкритими до діалогу християнами з усіх українських православних юрисдикцій.

У книжках протоієрея Андрія Дудченка розповідається про смисл і значення Божественної літургії, Сповіді і Причастя. Крок за кроком автор роз’яснює простою і доступною мовою всі слова, молитви та дії, які промовляють, співають та роблять під час найважливішого богослужіння Православної Церкви, а також про те, як саме підготувати себе до великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла. Всі тексти подаються двома мовами: церковнослов’янською та українською.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe