Читомо > Календар подiй > Програма з медіаграмотності «Звичка думати» приймає заявки

Календар подiй

Програма з медіаграмотності «Звичка думати» приймає заявки

15-03-2016 | 23:59
Україна

Триває прийом заявок на українсько-російську програму з медіаграмотності «Звичка думати / Привычка думать».

«Звичка думати / Привычка думать» – це серія майстерень, спрямованих на те, щоб молоді активісти і професіонали з України та Росії навчилися грамотно працювати з інформацією та підвищили свій рівень критичного мислення, розробили власні авторські ініціативи з розвитку критичного мислення і отримали методичну та експертну підтримку в цьому процесі, вступили в діалог та відкриту співпрацю одні з одними.

Учасниками стануть активні молоді люди від 18 до 26 років, які працюють в громадських організаціях, навчаються в педагогічних вишах або на журналістиці, активні в студрадах, клубах та інших студентських об’єднаннях, молоді фахівці, які працюють у галузі освіти, культури, молодіжної політики з України і двох російських регіонів – Томської області і Красноярського краю.

Програма складатиметься із Вступних локальних майстерень на тему: «Інструменти розвитку критичного мислення та медіа грамотності», що пройдуть паралельно в Росії і Україні. Після цієї майстерні учасники розробляють власну ідею зі створення інструменту критичного мислення. Це може бути приватне дослідження, соціальний експеримент, перформанс, арт-інтервенція або щось інше. Третій етап програми – Міжнародна майстерня відбудеться в липні 2016 року в Краматорську. Її учасниками зможуть стати 30 молодих людей з України та Росії, які пройшли етап «Домашнього завдання» – розробки ідеї проекту.

Після завершення міжнародної майстерні учасники отримають можливість та необхідні інструменти для того, щоб приступити до втілення авторських ініціатив та медіаінструментів, продуманих під час програми. Програма не фінансує проекти, але для просування ініціатив планує спільну краудфандингову кампанію, а також гарантує професійний та методичний супровід втілення проекту.

Анкети на участь приймаються онлайн.

Заявки приймаються до 15 березня 2016 року включно.

Програму реалізує в Україні громадська організація «Інша Освіта» у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. (Берлін) та Красноярською регіональною громадською організацією «Интерра» за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін».

Докладніше – за лінком 

Із додатковими питаннями звертайтеся до координації програми: Тарас Грицюк Taras.Grytsiuk@dumay-rua.org,  oslavska@insha-osvita.org

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe