Читомо > Календар подiй > Проект Велокнигарні просять підтримати на Big Idea

Календар подiй

Проект Велокнигарні просять підтримати на Big Idea

31-03-2016 | 23:59
Україна

Київський проект Велокнигарня від ВсіКниги нещодавно стартував на краудфаундинговій платформі Big Idea. Проекту лише тиждень, а він вже зібрав четвертину потібної суми для втілення ідеї.

Велокнигарня від ВсіКниги — мандрівна крамничка з повними полицями цікавезних українських книг. А ще це благодійний проект — 10% прибутку спрямуємо на поповнення фондів бібліотек та шкіл.

Цей проект для маленьких та дорослих киян. Для містян, які вийдуть на прогулянку, а потраплять у полон неймовірної книжкової краси. Планується формувати асортимент таким чином, щоб 50% складали феєричні дитячі книги, а інші 50% — дорослі видання, від яких неможливо відірватись. Тож на меті зацікавити як найменших читачів, так і дорослих.

Велокнигарня — це не просто пересувна точка продажу книг, це ще й розвага. Уже заплановано читання уголос захопливих дитячих книг, спробуємо відтворити деякі сцени з найпопулярніших книг, наприклад, пошук дверей у Нарнію чи сортування у Хогвартські гуртожитки. А також провести книжкове «Що? Де? Коли?»: окрема програма для дорослої й дитячої аудиторії. А ще для всіх, хто буде купувати книги прямо з коліс, приготовані книжкові передбачення. Звісно, це тільки частина запланованого, і деякі розваги на стадії розробки.

Механіка роботи велокнигарні дуже проста. Велокнигарня буде присутня на фестивалях, пікніках, ярмарках, маркетах, виставках та на інших масових заходах, де тільки вдасться домовитись із організаторами. Припускається, що велокнигарня матиме обмежену площу пересування у межах згаданих заходів. Але поряд проводитимуться різні книжкові забавки. А 10% від продажу книг на заходах передаватиметься на поповнення фондів бібліотек та шкіл.

Яку проблему вирішить цей проект? Велокнигарня стане яскравим прикладом того, що книга — це не тільки важливо, а ще й весело та цікаво. А найголовніше доступно і близько. Адже поряд з бургером та смузі ви наткнетесь ще й на суперфан-книжку і вже не зможете з нею розлучитись. За допомогою ентертейменту процес читання й придбання книг стане незабутнім та незвичайним.

Деталі

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe