Читомо > Календар подiй > Проект «Нон-фікшн.ua» подискутує про українську розмальовку

Календар подiй

Проект «Нон-фікшн.ua» подискутує про українську розмальовку

06-07-2016 | 18:30
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Літературна медіатека «5books» запрошує на дискусію «Страх, любов і ненависть в українській розмальовці» у рамках проекту «Нон-фікшн.ua». Модератор – Олександр Мельник.

Чому людям загалом подобаються розмальовки і чому феномен популярності розмальовок поширився насамперед на дорослих, а не на дітей? Чому видавці критикують культуру розмальовки, але все одно видають? Як самі скетчери / художники ставляться до розмальовок? Чи можливо знайти компроміс між авторським малюнком та сліпим повторюванням / наслідуванням / копіюванням?

Про феномен «дорослих» розмальовок і про їхній вплив на українців дискутуватимуть засновниці проекту «Breakfast&Sketch» Людмила Шиляєва та Анна Сапожникова.

«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки «5Books», створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe