Читомо > Календар подiй > Проект «Навколопредметне читання» стартує і приймає пропозиції книжок

Календар подiй

Проект «Навколопредметне читання» стартує і приймає пропозиції книжок

31-03-2018 | 23:59
Україна

Чи був у вас в школі предмет, який ви не любили більше за все? А думали, чому саме вам він не подобався, тоді як хтось інший присвятив йому все життя? Певно, ви сприймали його лише зі сторінок підручника, а це рідко захоплює. Бо ж географія — це значно більше, ніж материки та океани, біологія — не просто будова рослин, а математика — не тільки корені квадратного рівняння.

Звичайно, в межах шкільної програми ми не можемо занурити кожну дитину у світ наук та мистецтв, але можемо дати їй можливість подивитися на все це очима тих, хто колись закохався у них до нестями.

Для цього ми вирішили розробити спеціальну програму навколопредметного читання.

Навколопредметне читання — це перелік книг, які допомагають зрозуміти справжню сутність шкільного предмету, побачити його очима дослідників чи митців, взяти участь у ризикованих подорожах, та визначних дослідженнях, стати свідком створення шедевру.
Для максимально комфортного сприйняття всі ці книги будуть розподілені за класами, шкільними предметами та темами уроків. Програма не стане обов’язковою до читання, але завжди буде «під рукою» у батьків та вчителів у ті моменти, коли так необхідно запалити вогники цікавості в дитячих очах.

Ми вже маємо структуру програми та знаємо, як вона буде працювати. Залишається найголовніше — наповнити її найкращими книжками та матеріалами. I для цього нам потрібна ваша допомога.

Книги, які ми шукаємо, точно змінили ваше життя. Одна чи декілька. Вони відкрили вам інші світи, і ви думали, «чому ж вона не потрапила до моїх рук раніше?». Будь ласка, напишіть нам про них, заповнивши форму. Це займе у вас зовсім небагато часу.

Запропонувати книгу

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe