Читомо > Календар подiй > Проект «Море в блокнотах» проводить конкурс

Календар подiй

Проект «Море в блокнотах» проводить конкурс

01-06-2016 | 23:59
Україна

Проект «Море в блокнотах» проводить незвичний конкурс.

Море втілює собою свободу і непередбачуваність. Воно може бути спокійним та умиротвореним, а може здійняти шторм і демонструвати силу.

Усередині кожного з нас море емоцій, почуттів, спогадів і найголовніше – зв’язків одне з одним. Незважаючи на нові кордони і бар’єри, котрі намагаються нас роз’єднати, наші зв’язки міцніші, тому що вони всередині кожного.

Мета проекту «Море в блокнотах» – за допомогою мистецтва і особистих історій показати, наскільки міцно Крим пов’язаний із материковою Україною.

Не географічним положенням, не політичною ідеологію, не економікою, а людьми, у яких по обидва боки новопроведених кордонів залишилося «море» почуттів одне до одного.

Умови участі:

  1. Намалювати/зобразити у блокноті почуття, котрі пов’язують вас із материково Україною (Увага! Політичні лозунги/написи у блокнотах «Крим це Україна» розглядатися не будуть. Мета акції – показати зв’язок між Кримом і материковою Україною крізь особисті історії)
  2. Сфотографувати зображення на тлі кримської природи (Вимоги: висота і ширина не менше 1000x1000px, розширення 300 dpi, приблизний розмір не менше 1000 кб)
  3. Відправити роботу на пошту seainthenotebooks@gmail.com до 1 червня 2016 року.
  4. Вказати ім’я, вік, місце зйомки (Якщо ви хочете зберегти анонімність, вказати про це і замість імені вказати псевдонім)

Найкращі роботи будуть представлені на заходах, присвячених Міжнародному дню невинних дітей – жертв агресії (International Day of Innocent Children Victims of Aggression)

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe