Читомо > Календар подiй > Про соціальні медія та мистецтво розповість Андрій Драган

Календар подiй

Про соціальні медія та мистецтво розповість Андрій Драган

14-05-2016 | 16:30
м. Київ, America House, вул. Пимоненка, 6

Якщо вас цікавить те, як митці перетворюють звичні соцмедія на артінструмент, і чому сучасне мистецтво повинно зважати на те, що відбувається в інтернеті, приходьте поговорити з Андрієм Драганом.

Соціальні мережі, так само, як і кінематограф, на початку свого існування були розвагою, що повнилася власною новітністю та незвичністю; пізніше вони перетворилися на залежність і зрештою стали необхідністю. Еволюція соцмереж зробила їх самобутнім способом виразити себе: фейсбук і твітер стали медіаторами революцій.

Довідка:

Андрій Драган — Creative Reporting Instructor американо-українського проекту Brighter Worlds: Confronting Violence Through Youth-Oriented Media з української сторони. Цей інноваційний освітній проект для молоді України та США реалізується в рамках грантової програми Museums Connect, яка координується найбільшою музейною організацією у світі — Aмериканським альянсом музеїв, та є ініціативою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту СШA. Проект втілюється в життя AS22O, громадської мистецькою ініціативою, яка розташована в м. Провіденс, штаті Род-Айленд, та фондом ІЗОЛЯЦІЯ в Києві. Андрій має бекґраунд у creative writing та журналістиці.

Додаткова інформація: anotherradchenko@gmail.com

Реєстрація за посиланням

Для того, щоб потрапити в Американський дім, вам необхідно пред’явити паспорт або ж посвідчення водія.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe