Читомо > Календар подiй > Про архітектуру модернізму проведе екскурсію «Їздець»

Календар подiй

Про архітектуру модернізму проведе екскурсію «Їздець»

26-11-2016 | 14:00
м. Київ, біля ст.м. Оболонь, вихід до «Великої кишені»

Для нас «совкові» коробки – для світу архітектурне надбання. Культурно-туристичний проект «Їздець» та дослідник українського радянського модернізму Лев Шевченко продовжують серію екскурсій-досліджень забудови Києва другої половини ХХ століття. Цього разу ми пропонуємо автобусну екскурсію на Оболонь та Виноградар.

Авторські проекти, архітектурні експерименти та винаходи – все це реалізовувалося у районах Оболоні і Виноградаря. На екскурсії ми ознайомимось як з прикладами масового радянського домобудування 70-х та 80-х, так і з унікальними архітектурними ансамблями, створеними українськими зодчими, незважаючи на перешкоди з боку радянської влади. Будинки – «ромашки», ДК «Бомж», Синьоозерний масив – лише мала частина об’єктів, які ми побачимо на авторській екскурсії Льва Шевченка.

Щоб дослідження модерністської архітектури Оболоні й Виноградаря було максимально комфортним, частина переміщень відбуватиметься автобусом.

Довідка:

Лев Шевченко – журналіст, дослідник українського радянського модернізму і масового домобудування, автор каталогу українського модернізму у Facebook.

Реєстрація

Кількість місць обмежена.

Участь в автобусній екскурсії передбачає сплату організаційного внеску у розмірі 200 грн, школярам, студентам і пенсіонерам – 150 грн.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe