Читомо > Календар подiй > Презентацію книги «Я, Анна Чиллаґ» перетворять на перформанс

Календар подiй

Презентацію книги «Я, Анна Чиллаґ» перетворять на перформанс

30-11-2016 | 19:00
м. Київ, IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8.

«Анна Чиллаґ» ? торгова марка засобів для догляду за волоссям, популярних в Європі на зламі XIX-ХХ століть. Образ Чіллаґ був відомий жителям всіх імперій, в яких протягом кількох десятиліть постійно друкувалася газетна реклама цих засобів. Що завжди починалася словами «Я, Анна Чиллаґ». Книга «Я, Анна Чиллаґ» буде представлена у версіях українською та російською мовами. Книгу можна буде придбати тільки в цей день. Перформанс «Я, Анна Чиллаґ» об’єднає виставку фотографій Валерія Мілосердова, що є візуальною частиною видання, і доповідь Євгена Мінка «Шизофренія і XX століття».

Рекламний образ як ключ до розуміння історичної траєкторії XX-го століття став темою спільної книги Євгена Мінка і Валерія Мілосердова.

Книга «Я, Анна Чиллаґ» стане заручником економічних відносин з аудиторією. Це паралель з нинішнім статусом людини як об’єкта ? оскільки кожен з нас в будь-який момент свого життя є заручником як економіки, так і глобальної системи влади, насильства і тероризму.

У фіналі перформансу книги і фотографії, що залишилися непроданими за час акції, будуть знищені шляхом спалення.

«Я, Анна Чиллаґ» присвячена Вадиму Руднєву ? філософу, автору численних праць із семіотики та психопатології, досліднику зв’язків божевілля і культури. Руднєв назвав твір Мінка та Мілосердова «прекрасною, страшною книгою».

Ілюстрації:

  • Євген Мінко та Валерій Мілосердов (С) Дмитро Сергєєв
  • Обкладинки книги українською та російською мовами

Довідка:

Євген Мінко ? член Міжнародного товариства психологічних і соціальних підходів до психозів. У минулому журналіст, головний редактор журналу «Телекритика», а також куратор і учасник мистецьких проектів. Автор книг, серед яких ? «Діалоги тварин» (спільно з Наталією Влащенко) і «Хуаянь», котру в ЗМІ називали найскандальнішою українською книгою 2015-го року.

Валерій Мілосердов ? український фотограф і фоторедактор, працював у засобах масової інформації СРСР і України. Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» (про проблеми шахтарів Донбасу) отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв @Images (1995, Веве, Швейцарія). Автор персональних і учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччини, Росії, ОАЕ, Грузії.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe