Читомо > Календар подiй > Презентація ілюстрованого видання “Жлобологія”

Календар подiй

Презентація ілюстрованого видання “Жлобологія”

04-07-2013 | 16:15
м. Київ, Клуб «Простір» видавництва «Наш Формат», пров. Бєлінського, 5

Видивництво «Наш Формат» запрошують до клубу «Простір» на презентацію мистецько-культурологічного проекту «Жлобологія».

Серед авторів «Жлобології»: Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Лесь Подерв’янський, Сергій Жадан, Богдан Жолдак, Володимир Єшкілєв, Іван Малкович, Олександра Коваль, Антон Соломуха, Влада Ралко, Іван Семесюк, Василь Цаголов, Арсен Савадов, Андрій Кузьменко (Скрябін), Володимир Бебешко, Олексій Титаренко, Олег Сидор-Гібелинда, Сергій Васильєв, Дмитро Горбачов, Олесь Доній та багато інших відомих постатей сучасного українського мистецтва і культури.

«Що це? Стьоб? Знущання? Провокація?» – запитував у мене кожен, почувши слово «жлоб». Ми вирішили запросити людей до тривалої розмови, на, здавалося б, легковажні і «стьобові» теми, але усе – надзвичайно серйозно! – розповідає ідеолог видання, засновник Союзу Вольних Художників, автор та ведучий анархо-кабаре «Зелена лампа» на ТВі, Антін Мухарський. – Жлобство – це соціальна проблема, яка потребує не тільки мистецьких маркерів, реакцій і рефлексій, а й наукового підходу. Загалом робота над проектом тривала близько року, половину цього часу ми витратили на те, щоб зустрітися з 33-ма відомими, знаковими для України персоналіями – учасниками проекту. Кожен з них – висловлювався на цю актуальну тему».

Дві різноформатні версії ілюстрованого видання можна буде побачити вже у вересні на 20-му Форумі видавців у Львові.

«Жлобологія» – це не просто унікальне видання, в якому зібрано всю інформацію про арт-проект, опрацьовано тривалі інтерв’ю з видатними українськими культурологами, мистецтвознавцями, письменниками, художниками, громадськими діячами, – уточнює співавторка й упорядниця книги журналістка Інна Корнелюк. – Це надзвичайно цікавий творчий експеримент. Це книжка з нервами, несподіваний подарунок для тих, хто шукає відвертих думок і нових емоцій. Нічого подібного українська інтелектуальна спільнота досі не створювала!»

Дійові особи: на вас радо чекатиме приємне товариство в особі Антіна Мухарського, Леся Подерв’янського, Олега Покальчука, Богдана Жолдака, Олекси Манна, Івана Семесюка, Андрія Єрмоленка, Владислава Кириченка та багатьох інших цікавих співрозмовників.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe