Читомо > Календар подiй > «Правдиву історію про Трьох Поросят» прочитають дітям

Календар подiй

«Правдиву історію про Трьох Поросят» прочитають дітям

19-03-2016 | 13:00
м. Київ, Хармс, вул. Володимирська, 45-а

Разом з дітьми прочитають книжку-картинку «Правдива історія про Трьох Поросят» (The True Story of the Three Little Pigs, 1989) американського письменника Джона Сьєжки (Jon Scieszka) й ілюстратора Лейна Сміта (Lane Smith) у Букмольному перекладі українською, а також дізнаються, що таке постмодерна література для дітей.

«Правдива історія про трьох поросят» є спробою глянути на епопею з ламанням будиночків і переслідуванням трьох поросят очима вовка — інтелігентного й турботливого онука Александра Т. Вовка, про якого у нас (абсолютно несправедливо!) звикли думати як про Великого і Лихого. Уся іронія, комізм і навіть драматизм історії Джона Сьєжки полягає в тому, що «казочка про Великого і Лихого — повна вигадка», а «правдива історія — про пчих та скляночку цукру», якої не вистачало для приготування пирога на день народження любої старенької бабуні Александра Т. Вовка.

Після інтерактивного читання та розглядання чудових ілюстрацій ми навчимо дітей перетворюватися на справжніх вовків. Чи таки поросят?

Для дітей віком від 5+. Максимальна кількість відвідувачів — 10.

Вхід вільний.

Реєстрація

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe