Читомо > Календар подiй > Поліна Кулакова презентує трилер “Корсо”

Календар подiй

Поліна Кулакова презентує трилер “Корсо”

27-05-2017 | 17:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Discursus» запрошує на презентацію роману Поліни Кулакової «Корсо», яка відбудеться за участю авторки. Модераторка – Вікторія Гранецька.

Для всіх Єва завжди була милою, доброзичливою дівчиною. Такою вона видавалася й собі. Аж поки одного дня в її життя не ввірвався таємничий пес-знайда – і все пішло шкереберть: кохання, робота, сім’я. У шаленому вирі подій несподівано зникає подруга героїні. Поліція і медіа говорять про серійного вбивцю. Розпочинається розслідування – і Єва опиняється в епіцентрі жаху. Чи вистачить їй мужності й доброти, щоб протистояти злу, яке невідворотно наближається?

Довідка:

Поліна Кулакова – молода українська письменниця, пише в жанрі детективного трилеру та горрору. Родом з Івано-Франківська, живе та працює у Львові. Її перший роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя», який вийшов друком влітку 2014 року, став упізнаваним серед поціновувачів жанру. Життя авторки поділене навпіл: з одного боку літературна творчість, а з іншого – кар’єрна драбина у зовсім іншій сфері. У проміжках між буденними клопотами, намагається не випускати з рук книжки, адже це і є її найбільшим натхненням в житті. У новому романі-трилері «Корсо» авторка дотримується класичних канонів жанру, де напруга не спадає до останньої сторінки.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe