Читомо > Календар подiй > «Поезію ПРОЙДИсвітів» прочитають на благодійному вечорі

Календар подiй

«Поезію ПРОЙДИсвітів» прочитають на благодійному вечорі

18-01-2017 | 18:30
м. Київ, Остання Барикада, Майдан Незалежності, біля Лядських воріт

Експертний Корпус запрошує вас стати учасниками яскравої події на тему мандрів, як способу психологічного розвантаження та пошуку себе.

Про свій особистий досвід розкажуть двоє учасників оборони Донецького аеропорту – мандрівник Oleksandr Chub і тату-майстер Дмитро Вербич (друг «Івіч»). Їхні знання стануть у пригоді всім, хто мріє мандрувати, але зупиняється перед страхом невідомості. Подорож (як і війна) – це шлях від втрати себе до самозаглиблення. У розповідях хлопців ви не почуєте рецептів пакування речей, центральною темою розмови буде процес самопізнання, який змінює та розширює людську свідомість.

Наша зустріч присвячена збору коштів на операцію Сергію Степаненку, бас-гітаристу та ідеологу творців Музики Високого Духу – гурту Кому Вниз. Докладніше про те, як ще можна висловити свою підтримку – тут

Під час заходу звучатиме добірна лірика, народжена у мандрах та на війні. Вірші – одна з вершин емоційної відвертості, читатимуть їх автори та незрівнянний Андрій Середа.

Наскрізним мотивом зустрічі буде музика співця війни Бик Олексій. Проводитиме захід феєричний Дмитро Савченко. Звісно, у повітрі бринітиме дух славетного КОМУ ВНИЗ.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe