Читомо > Календар подiй > Поетичну збірку «Заговорено на любов» презентує Катерина Бабкіна

Календар подiй

Поетичну збірку «Заговорено на любов» презентує Катерина Бабкіна

29-06-2017 | 18:30
м. Хмельницький, книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на презентацію поетичної книжки Катерини Бабкіної «Заговорено на любов»», яка відбудеться за участю авторки. Модератор – Богдан Дереш.

Книга віршів Катерини Бабкіної «Заговорено на любов» – це радше збірка емоцій, щасть, сокровенних таємниць та сердечних ран, аніж вірші. Навіть ті, хто не звик зачитуватися поезіями, знайдуть серед текстів Катерини Бабкіної слова, здатні описати саме їхні любов чи тугу, радість, гіркоту, біль, страхи або надії. Тут із граничною відвертістю постають перед читачем і найсильніші почуття, і сучасна буденність, і свято душі, і війна, котра непомітно, але невідступно пронизує мрії, переживання і вплітається у кожен наш день, у кожну думку, кожен порив серця.
Катерина Бабкіна – українська поетка, письменниця, авторка книг віршів «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», прозової збірки «Лілу після тебе» та роману «Соня», також авторка дитячих книжок «Гарбузовий рік» та «Шапочка і кит». П’єсу Катерини Бабкіної «Гамлет: Вавилон» в 2014 поставили в Києві та в Женеві. Тексти Катерини Бабкіної перекладено англійською, російською, німецькою, польською, шведською, румунською, французькою мовами. Авторка і колумністка видань Esquire, Le Monde, Український Тиждень, Фокус, Українська Правда, Buro24/7 та багатьох інших. З 2013 року читає авторські курси та лекції про письмо.

Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe