Читомо > Календар подiй > Поетичну збірку «Лялечки» презентує Оксана Куценко

Календар подiй

Поетичну збірку «Лялечки» презентує Оксана Куценко

17-06-2016 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію поетичної збірки Оксани Куценко «Лялечки», яка відбудеться 17 червня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Третя поетична збірка Оксани Куценко – здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил. Чудові тексти в супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак – гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.

Довідка:

Оксана Куценко (Розумна) – поетка, перекладачка, кураторка мистецьких проектів, дослідниця культури. Народилася 1975 року в місті Остер. Виросла у Чернігові. Живе і працює в Києві. Авторка книг поезій «У зимах бажань» (1996), «Балетна школа» (2007), книги-оповідання для дітей «Печені яблука» (2015). Переклала з французької книгу поезій сенегальського поета Леопольда Седара Сенгора «Співи з нетрів». Авторка проекту «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра», у рамках якого твори поетів із різних країн Африки перекладено українською.

Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe