Читомо > Календар подiй > Поетичну середу під назвою «Листопадове» проведуть у Запоріжжі

Календар подiй

Поетичну середу під назвою «Листопадове» проведуть у Запоріжжі

15-11-2017 | 18:30
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Друга Поетична середа під назвою «Листопадове» відбудеться за участю запорізьких поеток Вероніки Сафронової, Наргізи Шкроботько, Анни Іванової, Іри Ярко.

Пронизливе поетичне слово вже холодного листопадового вечора в теплій атмосфері і затишку книгарні подарують вам запорізькі поетки:

  • Вероніка Сафронова – поетеса, член оргкомітету фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», кураторка проекту «Нічний майданчик: Літературно-музична ніч», волонтерка, письменниця, авторка текстів музичного гурту AKANE. Не бачить себе поза творчістю, відчуває відповідальність за кожне слово.
  • Наргіза Шкроботько – поетеса, волонтерка, учасниця поетичних конкурсів «Начитай собі на каву», «Гайворіння», переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока». Письменництво для неї є одним з інструментів внутрішнього діалогу, напевно, саме тому вірші не мають чітких розмірів та рими, а проза – радше поезія в прозі.
  • Іра Ярко – поетеса, лауреатка третього міжнародного поетичного конкурсу українських хайку «Крихкі тіні Японії», переможниця міського конкурсу «Літературна перлина», посіла ІІ-ге місце у поетичному конкурсі «Віршована мелодія» у рамках молодіжного мистецького фестивалю ім. Івана Коваленка. Все, що бачить і що переживає, кладе на папір. Живе віршами, відчуває віршами, радіє, сумує, дякує, любить віршами.
  • Анна Іва (Анна Іванова) – поетеса, письменниця, вокалістка рок-гурту, переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», член творчих об’єднань Запоріжжя та Дніпра. За станом душі – глибоко творча особистість з легкими нотками божевілля. Анна не тільки читатиме вірші, а й виконає авторські пісні під гітару.

Тел.: (094) 855 3903

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe