Читомо > Календар подiй > Поетичний вернісаж «Троянди й виноград 2017» проведе прес-конференцію

Календар подiй

Поетичний вернісаж «Троянди й виноград 2017» проведе прес-конференцію

11-04-2017 | 10:30
м. Київ, агенція УНІАН, вул. Хрещатик, 4

Прес-конференція з нагоди відкриття Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград 2017», засновником і організатором якого є Родинний фонд Максима Рильського, Український Фонд культури та Київський літературно-меморіальний музей М.Т.Рильського за підтримки корпорації «Еталон».

У прес-конференції візьмуть участь відомі поети Іван Драч, Микола Луків, Петро Засенко.

Це вже четвертий подібний конкурс імені Максима Рильського для поетів – аматорів країни. Перші три відбувалися в 2006, 2008 та в 2012 роках. «Троянди й виноград» – це конкурс для найширших верств населення ( від 10 років й старше). Він ставить за мету відкрити дарування людини, яка, можливо, пише тільки для себе.

В кожному з трьох попередніх вернісажей брали участь від 200 до 250 адресатів, які надсилали загалом по кілька десятків тисяч віршів. Географія дописувачів – усі без винятку регіони країни, але найбільш активними виявилися Київ, Житомирська, Полтавська,Херсонська, Дніпропетровська та Хмельницька області. Наймолодшим учасникам виповнювалося 10-12 років, найстаршим – 70-80. А середній вік конкурсантів 20 років. Жителі міст випереджали селян, але за фахом перед веде учнівська молодь – школярі та студенти, за ними – освітяни – вчителі, викладачі, далі – журналісти.

Переможців конкурсу визначають у чотирьох номінаціях: патріотична лірика, філософська лірика, інтимна лірика, пейзажна лірика. Від кожного учасника чекають кілька віршів у друкованому вигляді загальним обсягом до 150 рядків. Всі твори необхідно надсилати на адресу музею М.Рильського ( 03039, Київ-39, вул. Максима Рильського, 7 з поміткою «Поетичний вернісаж»). Остання дата на поштовому штемпелі – 25 вересня. Учасники конкурсу мають визначити та назвати номінацію свого твору, а також надати основні дані про себе – ПІБ, повна адреса, контактний телефон, вік, освіта, місце роботи, посада.

Контакти – Рильський Максим Георгійович, 050-330-77-42, 067- 503-15 -85

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe