Читомо > Календар подiй > Поетична середа «Вперше» запрошує слухачів

Календар подiй

Поетична середа «Вперше» запрошує слухачів

18-10-2017 | 18:30
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Перша Поетична середа під назвою «Вперше» відбудеться за участю Тетяни Кондик, Яни Тимчук, Світлани Назаренко, Олександра Тихоновського і Дмитра Сироїда.

Свої вірші читатимуть:

  • Тетяна Кондик – поетеса, журналістка, викладачка. Авторка віршованих творів, переможниця та лауреатка літературних конкурсів, організаторка та учасниця творчих заходів міста та країни. Незабаром виходить дебютна збірка поетичних творів «Патетичні інтроверсії».
  • Яна Тимчук – поетеса, волонтерка «Запорізькіої книжкової толоки», учасниця багатьох поетичних заходів, грала в п’єсі Вацвела Гавала «Метелик на антені». Навчається на факультеті журналістики ЗНУ.
  • Світлана Назаренко – поетеса з доробком ніжних та чуттєвих творів. Брала участь у багатьох творчих заходах, була волонтеркою та співорганізаторкою соціальних та творчих проектів у місті. Переможниця конкурсів та поетичних батлів на багатьох творчих платформах.
  • Олександр Тихоновський – автор збірки прозових та поетичних творів «Маховик»,
    талановитий запорізький поет, музикант та письменник. Пише гумористичні вірші, прозу та любовноу лірику.
  • На завершення вечора пісні під гітару заспіває Дмитро Сироїд – талановитий виконавець та віртуозний музикант, володар зворушливого голосу.

Тел.: (094) 855 3903

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe