Читомо > Календар подiй > «Подорож у серце Антарктиди» здійснять із дітьми від 8 років

Календар подiй

«Подорож у серце Антарктиди» здійснять із дітьми від 8 років

28-01-2017 | 12:00
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Сміливих та відважних дітей віком від 8 років запрошують на на «Дитячу суботу»: «Подорож у серце Антарктиди» та майстер-клас із в’язання морських вузлів.

Британський полярний дослідник Ернест Шеклтон мріяв перетнути Антарктиду — місце лютих морів, незвіданих гір і холодів, які пронизують до кісток. Але коли його корабель опинивсь у смертельній льодовій пастці, мрії Шеклтона були зруйновані. Вони сіли на мілину посеред холодного, білого світу за тисячі миль від дому, й тоді чоловіки з експедиції вирушили у відчайдушний льодовий похід в пошуках порятунку.

З’ясуємо подробиці антарктичної експедиції відчайдуха Шеклтона і його команди з допомогою малюнків Вільяма Грілла у книжці «Антарктична експедиція Шеклтона» (видавництво «Vivat») і вчитимемося в’язати морські вузли – це вміння корисне не тільки морякам, а і в господарстві.

«Антарктична експедиція Шеклтона» визнана найкращою ілюстрованою книжкою року за версією The New York Times. Також вона отримала премію британської Асоціації ілюстраторів у номінації «Дитяча література: нові імена» й увійшла до переліку найкращих книжок 2015 року Комітету дитячої книги США. Книжка вийшла друком у 13 країнах світу.

Реєстрація на захід за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Тел.: (054) 270 19 04

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe