Читомо > Календар подiй > Пісні на слова Кіплінґа виконає Атанайя

Календар подiй

Пісні на слова Кіплінґа виконає Атанайя

12-05-2016 | 18:00
м. Київ, Білий простір, вул. Іллінська, 9

Видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошує на концерт співаної поезії Р. Кіплінґа.

Пісні на слова Кіплінґа виконує Атанайя разом з В’ячеславом Литвиненком (гітара), Оксаною Мирошниченко (флейта), Overground (барабани). Спеціальний гість Лесь Якимчук – несподівані пісні з його Кіплінґівського репертуару.

Пісні на вірші англійського нобелівського лауреата оживають в українських перекладах. Про те, як творилася «Книга джунглів», як солдатські вірші Кіплінґа зазвучали в окопах британських вояків, як опинилися на прапорах Першої світової і започаткували волонтерський рух на підтримку солдатів. І зрештою – як ті ж вірші почали і словом і ділом допомагати українським військовим через сто років уже в іншій війні. Модерує перекладач Володимир Чернишенко.

Презентація CD-збірки пісень на слова Кіплінґа «Балади з Казарми», а також благодійної серії військової лірики «Книга одного вірша»: «Хлопчина незухвалий», «Діти», «Синові», «Солдат», «Жонатий». Зустріч із хлопцем з обкладинки книжечки «Жонатий». Можливість придбати благодійні книжки Кіплінґа та найновіші видання його відомих і невідомих творів.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe