Читомо > Календар подiй > «Під каїсе-дра» шукає відео-підтримку

Календар подiй

«Під каїсе-дра» шукає відео-підтримку

31-01-2016 | 23:59
Україна

«Під каїсе-дра» потребує відео-підтримки. Тож вони шукають надійного партнера (партнерку) для тривалої співпраці. Аби фіксувати найяскравіші сюжети з біографії проекту та допомагати його просувати. У найближчих планах – старт на платформі Велика Ідея для видання оригінальної антології з текстами учасників команди. А також навесні – зустріч з автором із Нігерії.

Ви вже чули про літературний проект «Я на тебе чекатиму під деревом каїсе-дра»? Каїсе-дра – традиційне у Африці Дерево Балачок, під яким можна не лише послухати новини чи казки, а й домовитися про важливі справи. В Україні такого дерева, на жаль, немає. Тому організатори запозичили цей образ для нашого великого і розгалуженого, як справжній баобаб, проекту. В його основі – вірші сучасних поетів з України, яким цікаво розповідати про Африку і перекладати тексти своїх колег з цього континенту з англійської, французької, арабської мов, аби їх змогли прочитати якомога більше українців. Але не тільки вірші. У проекті беруть участь яскраві і насичені екзотичними ритмами картини художниці Лесі Синиченко. А також – музика. З ними грають і співають афро-драммери «ГоДоПаТа Кан», соліст гурту «Чорнобривці» Стівен Окурут (Уганда), співак Дієдонне Нгелека (Конго) та його земляк гітарист Нода Дінді. Виступи фіксуються на авторських фотографіях талановитої Ірини Брязгун.

Те, що потрібно вже сьогодні, – динамічний відеоролик (близько 2 хвилин)з презентацією проекту для нових стартів!
Відкриті і допитливі, якщо вам цікаво знімати, монтувати, чаклувати з відеорядом і музикою, на вас чекають уже сьогодні.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe