Читомо > Календар подiй > Переклад книжки “Нотатки про справжнє і несправжнє” Філіпа Давіда презентують за участю Юрія Винничука

Календар подiй

Переклад книжки “Нотатки про справжнє і несправжнє” Філіпа Давіда презентують за участю Юрія Винничука

15-05-2017 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

Видавництво «Апріорі» запрошує на презентацію українського перекладу книжки Філіпа Давіда «Нотатки про справжнє і несправжнє» за участю Юрія Винничука. Модераторка – Олена Концевич.

«Нотатки про справжнє і несправжнє» – це вибрані оповідання живого класика сербської літератури Філіпа Давіда. Попри різний час написання і різну тематику їх об’єднує неповторний таємничий магнетизм, притаманний прозі Філіпа Давіда. Лаконічна й одночасно глибока манера оповіді змушує забути про часові рамки і умовності, повернутися в минуле і відкрити завісу майбутнього, а інтрига не відпустить до останнього рядка.

Доказом високого рівня майстерності Давіда є не лише нагорода Станіслава Лема найкращому сербському фантасту, але й багаторічна любов читачів цілої Європи. Беручи до рук цю збірку, будьте готові до подорожі — автор поведе вас у чарівні потойбічні світи і відкриє таємниці підсвідомості. Але будьте обережні – оповідання Філіпа Давіда можуть стати приємними казками перед сном, а можуть обернутися нічним кошмаром. Адже ніколи не відомо, де закінчується вигадка і починається реальність, ніколи не знаєш, за якими дверима чекають примари минулого, і ніколи не можеш бути певним, що ти — насправді ти, а не хтось інший.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe