Читомо > Календар подiй > Павло Коробчук зіграє в виставі «Тіло і душа»

Календар подiй

Павло Коробчук зіграє в виставі «Тіло і душа»

23-03-2018 | 20:00
м. Київ, МК, вул. Б.Хмельницького, 57-Б

Театрально-музична вистава «Тіло і душа» розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.

Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв’ю. Поступово, сухий звіт репортера, прохолодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв’язок з реальним життям.

В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.

У головній ролі – поет Павло Коробчук.

Музична частина – гурт The Velvet Sun у складі:

Варвара Чайковська – вокал
Павло Гвоздецький – фортепіано
Ігор Дуганець – бас
Андрій Ващенко – ударні

Вартість квитка – 200 грн.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe