Читомо > Календар подiй > Павло Коробчук їде в тур Україною зі збіркою «Хвоя»

Календар подiй

Павло Коробчук їде в тур Україною зі збіркою «Хвоя»

25-02-2017 | 18:00
м. Запоріжжя; м. Дніпро; м. Харків; м. Суми; м. Київ

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію нової поетичної збірки Павла Коробчука «Хвоя».

Нову збірку Павла Коробчука формують три теми – війна, любов і мудрість. Саме у такій послідовності. А 99 віршів — гілочок «Хвої» — є підказками на шляху до знаходження себе, до умиротворення. Завершальним сотим віршем, сотою гілочкою збірки повинен стати читач. Для нього у книзі спеціально відведена сторінка і «місце за роялем».

«У книжці є зображенння: рояль із порожнім стільцем, — розповідає Павло. — Задум такий, що читач прочитує книжку, стає сотим віршем і займає порожнє місце за роялем. Тільки тоді збірка є завершеною. Адже книжка без читача – не книжка. Сама ж назва «Хвоя» втілює мудрість, ген, архетип, а гілочка хвої поєднує людину з людиною через покоління. Збірка складається з трьох частин: військової, інтимної та родинної лірики. В останній втілена мудрість моїх дідуся із прабабусею».

«Маємо збірку, в якій знайдемо багато відкриттів — і вдалих метафор вистачить на кілька прочитань, — зауважив літературний критик Ростислав Семків. — І добре, що рух у ній від війни та смерті до самоосмислення й кохання. Добре, що осмислення себе йде також коштом повернення до кращих своїх віршів з попереднього часу, що співіснують і, відтак, співставні із зовсім новими. Так є: «Хвоя» щось підсумовує, а щось обіцяє у перспективі. І в ній досить сказано, щоб ми поверталися до цієї книжки, й достатньо обіцяно, щоб чекати наступної».

Розклад презентацій:

21 лютого, 18:30 – м. Запоріжжя, Наукова бібліотека, просп. Соборний, 142. Модератор – Олесь Барліг

22 лютого, 18:30 – м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15. Модератор – Надійка Вовк

23 лютого, 18:30 – м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3. Модератор – Ростислав Мельників

24 лютого, 18:30 – м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Модератор – Владислав Івченко

25 лютого, 18:00 – м. Київ, кнайп-клуб «Купідон», вул. Пушкінська, 1-3. Модератор – Анастасія Євдокимова

Довідка:

Павло Коробчук — поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, співавтор збірки «Цілодобово» (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим). Дебютний роман Павла «Море для шульги» вийшов у 2012 році, книга малої прози «Священна книга гоповідань» — у 2014-му. Лауреат конкурсів «Смолоскип», «Підкова Пегаса», «Літературний Олімп», «Коронація слова» та багатьох інших. Переможець 20-ти літературних слемів. Грає на барабанах у кількох гуртах, пише електронну музику. Мешкає у Києві, працює на Радіо Свобода в проекті «Донбас.Реалії».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe