Читомо > Календар подiй > Пам’яті Івана Низового присвятять літвечір

Календар подiй

Пам’яті Івана Низового присвятять літвечір

15-01-2016 | 12:00
м. Рівне, Рівненська обласна бібліотека для молоді, вул. Київська, 18

На літературному вечорі, присвяченому пам’яті Івана Низового, відбудеться нагородження перших лауреатів Всеукраїнської літературної премії ім. Івана Низового.

У програмі вечора:

  • слово Лесі Низової про батька;
  • демонстрація фрагментів фільмів із виступами письменника;
  • виступи письменників, творчих колективів;
  • вручення Всеукраїнської літературної премії імені Івана Низового першим лауреатам.

Контактний телефон: (096) 68 72 957

Довідка:

Іван Данилович Низовий (03.01.1942 – 30.09.2011) – український поет, прозаїк, публіцист, журналіст та громадський діяч. Протягом п’ятдесяти років творчого шляху Івана Низового побачило світ понад сто видань поетичних, прозових, публіцистичних книг та збірок для дітей. Книги Івана Низового виходили в Ужгороді, Львові, Рівному, Києві, Донецьку, Луганську й інших містах України. Його твори перекладалися болгарською, польською, англійською, чеською, словацькою, татарською, чуваською, російською мовами. Іван Низовий – лауреат республіканських премій імені Бориса Горбатова та імені Микити Чернявського, міжнародних літературно-мистецьких премій імені братів Лепких, імені Олекси Гірника та премії за кращий музичний твір-ораторію «Лелече». Нагороджений медаллю «Будівничий України». Похований у Луганську на цвинтарі Заріччя.
На вшанування пам’яті Івана Низового з ініціативи й за допомогою його друзів відкрито меморіальну дошку у Сватовому, з волі його земляків ім’ям Івана Низового названо одну з вулиць села Марківки Білопільського району Сумщини, а 2013 року завдяки матеріальній підтримці друзів і шанувальників творчості Івана Даниловича, друзів доньки Лесі не тільки з усієї України, але й Італії, США та Ізраїлю (поетів, учителів, підприємців) на його могилі в місті Луганську встановлено пам’ятник…

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe