Читомо > Календар подiй > Отець Мішель Рмері презентує книжку “Твіти з Богом”

Календар подiй

Отець Мішель Рмері презентує книжку “Твіти з Богом”

04-05-2017 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

Видавництво «Свічадо» запрошує на презентацію українського перекладу книжки о. Мішеля Ремері (Нідерланди) «Твіти з Богом» за участю автора. Спеціально запрошений гість – о. Дієго Саєз Мартін Омі.

Видання «Твіти з Богом» розповідає нам про Бога, Біблію, створення, суть віри та шляхи, якими Бог налагоджує з нами зв’язок. А також про походження та історію Церкви, про те, яким чином Церква представлена у світі.

Проект «Твіти з Богом» (“Tweeting with GOD”) знайомить читача із основами віри в Бога на підставі Святого Письма та вчення Католицької Церкви. Видання може стати основою для дискусій у групі або для поглиблення віри після формального ознайомлення з нею і допомогти пояснити свою віру іншим згідно заклику св. Петра «будьте завжди готові дати відповідь кожному, хто запитує вас про вашу надію» (1Пт 3,15).

Довідка:

Автор книжки отець доктор Мішель Ремері – нідерландський священик. Після завершення світської освіти працював у Королівських військово-повітряних силах, а згодом спеціалістом в інженерній компанії у Балтиці. Після завершення теологічних студій у Римі, захистив дисертацію у Папському Григоріанському університеті. Протягом багатьох років служив капеланом у парафіях міста Лейдена у Нідерландах, де здебільшого працював із молоддю та студентством. Сьогодні отець Мішель Ремері – заступник Генерального секретаря Ради єпископських конференцій Європи.

Тел.: (032) 235-73-68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe