Читомо > Календар подiй > Остап Сливинський розповість про неперекладності в літературі

Календар подiй

Остап Сливинський розповість про неперекладності в літературі

22-10-2017 | 18:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Розмова з поетом, перекладачем Остапом Сливинським «Чи така страшна неперекладність, як її малюють?», що відбудеться в рамках Форуму перекладачів. Модераторка – Галина Крук.

Остап Сливинський – український поет, перекладач, літературознавець, автор книжок «Жертвоприношення великої риби», «Полуднева лінія», «М’яч у пітьмі», «Адам» та ін. Поезії та переклади Остапа Сливинського були відзначені та ставали фіналістами українських та міжнародних літературних премій: Gaude Polonia, Літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя», Премії Посольства Республіки Польща в Україні за найкращий переклад року з польської мови, Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського та ін.

Форум перекладачів підтриманий та профінансований Британською та Львівською міською радами. Складається з двох частин: зустрічі (протягом жовтня у різних локаціях Львова; усього 14 заходів) та конкурс серед молоді на найкращий переклад оповідань Івліна Во (переклади переможців будуть видані у збірці оповідань за рахунок проекту).

Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe