Читомо > Календар подiй > «Олівець у землі» Іаташвілі презентує перекладач Сергій Лазо

Календар подiй

«Олівець у землі» Іаташвілі презентує перекладач Сергій Лазо

09-02-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

Видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки грузинського письменника Шота Іаташвілі «Олівець у землі» за участю перекладача Сергія Лазо. Модератор – Юрій Матевощук.

Поезія Шоти Іаташвілі добра не тільки формальним і образним рівнем, вона добра ще й особливою притаманною їй глибокою добротою, внутрішнім світлом. І якраз оця доброта, парадоксально, творить іще одну визначальну якість: поет Шота Іаташвілі бачить світ виразно і прозірливо, бачить так ясно, що читач його віршів теж починає — бачити: світло, виразно, прозірливо, аж до глибших осяянь, в яких — раптом — привідкривається природа речей. При тому Шота, як і всі добрі поети, жаский і трагічний. Найкращі його вірші розгортаються по спіралі, це рух виру чи вихору, це рух новонародженої галактики, відтак читач цих віршів ніколи не залишається осторонь: він ніби новонароджується і — раптом — співтворить.

Довідка:

Шота Іаташвілі (1966) — грузинський поет, прозаїк, перекладач, мистецтвознавець. Автор збірок поезії, оповідань, роману, перекладів російських та американських поетів, есеїстики. Лауреат премій «Саба» (2007, 2011) та «Київські Лаври» (2009). Головний редактор літературного журналу «Ахалі саундже». Веде рубрику «Бібліотека» на Радіо Свобода.

Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe