Читомо > Календар подiй > Ольга Пуніна розповість про життя Олеся Ульяненка

Календар подiй

Ольга Пуніна розповість про життя Олеся Ульяненка

22-06-2016 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Академвидав» запрошує на презентацію книжки Ольги Пуніної «Самітний геній. Олесь Ульяненко». Модератор – Олег Соловей.

Дивно склалося в нього: жив неприкаяним схимником. Був відкритим і категоричним у стосунках. Вважав себе містичним письменником. Стверджував, що його твори допомагають людині випалити звіра в собі. І був нещадно критикований за її «очорнення». Мав визнання не тільки «літературної богеми», а пішов нерозпізнаним. Загадковість Олеся Ульяненка стає зрозумілішою завдяки дослідженню його особистісної натури і творчої самобутності в моменти психічних осяянь і затемнень.

Різнобічно і доступно аргументована праця «Самітний геній» наближає до розуміння Олеся Ульяненка як незвично цілісної особистості, допомагає побачити геніальне і в його прозі. Літературознавців, психологів, культурологів і людей, яких захоплюють інтелектуальні тексти, під час читання цієї книжки чекають бентежні спостереження, враження і роздуми.

Довідка:

Ольга Пуніна – літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та історії української і світової літератури Донецького національного університету імені Василя Стуса. Авторка понад п’ятдесяти наукових статей, навчальних посібників, монографії «Кінофікація українського літературного дискурсу (20-30-ті роки ХХ століття)» (Донецьк, 2012). Досліджує українську літературу 20-х років ХХ століття, сучасний художньо-літературний процес.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe