Читомо > Календар подiй > Ольга Мельник презентує книгу «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

Календар подiй

Ольга Мельник презентує книгу «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

25-01-2018 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

«Видавництво 21» запрошує на презентацію книжки Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства». Учасниці: Ольга Мельник, Юлія Федорович. Модератор – Артем Чапай.

«Ship life. Сім місяців добровільного рабства» ? подорожній щоденник Ольги Мельник, в якому вона розповідає про свій досвід семимісячної роботи за контрактом на круїзному лайнері. Опинившись у закритому просторі, молода жінка потрапляє у зовсім новий для неї світ, в якому панують свої закони, правила, своєрідна боротьба за виживання. Події викладено у хронологічному порядку, тому читач матиме змогу не лише відвідати разом з оповідачкою та командою лайнера різні куточки світу, побувати у круїзах, а й простежити еволюцію її непростого, а почасти й доволі травматичного досвіду. Ship life – це тривале співіснування у замкненому просторі представників різних культур, особистостей з відмінними морально-етичними поглядами, світоглядами, своїми життєвими історіями, мотивацією. Тому виживання на цій території більше пов’язане все ж не з боротьбою, а з готовністю вчитися комунікації. Це територія пізнання світу, іншого ? через численні інциденти, конфлікти, діалоги, розв’язання численних задач.

Книга цікава та унікальна ще й тим, що подає багато ексклюзивної інформації про життя на лайнері: побут, робота, дозвілля персоналу, закулісся неймовірно злагодженої сфери обслуговування, розваги пасажирів, особлива мореплавна професійна лексика, специфічний жаргон. А ще ? особистою мотивацією приректи себе на таке «добровільне рабство» різних учасників цієї історії. Якою була мотивація Ольги Мельник, який бік вона обрала у протистоянні амбіцій і цінностей, та багато інших фактів ship life ви зможете дізнатися під час презентації 25 січня.

Довідка:

Ольга Мельник народилася 10 квітня 1988 року в м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Вивчала історію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», вчилася за спільною магістерською програмою «Німецькі та Європейські студії» «Києво-Могилянської академії» та Єнського університету ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина). Після закінчення навчання відпрацювала контракт офіціантом бару на американському круїзному лайнері. Згодом дистанційно працювала перекладачем і багато подорожувала Азією: Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Малайзія, Киргизстан, Узбекистан, Казахстан, Сінгапур. Півроку прожила на індонезійському о. Ява, працюючи вчителем англійської мови в ісламській школі. Також працювала інструктором в американській школі раннього розвитку в Китаї. На сьогоднішній день відвідала 44 країни в Європі, Азії, Північній та Центральній Америці.

Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe