Читомо > Календар подiй > Олена Стяжкіна презентує книжку «Мовою Бога»

Календар подiй

Олена Стяжкіна презентує книжку «Мовою Бога»

23-11-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Дух і Літера» запрошує на презентацію книжки Олени Стяжкіної «Мовою Бога». Учасники зустрічі: Олена Стяжкіна, Катерина Сінченко, Леонід Фінберг.

«Мовою Бога» ? повість, в центрі якої історія, що трапилася потойбіч лінії фронту. Авторка описує як люди, які ще вчора могли довіряти одне одному, мати приязні стосунки та будувати спільне майбутнє, враз змінюються і стають ворогами в єдиному, але вже такому різному для них місті. Людське в людині зазнає випробувань. Герої Олени Стяжкіної опиняються в обставинах, де змушені робити вибір, ціна якому ? життя.

Олені Стяжкіній вдається змалювати ситуацію в охопленому війною Донецьку в тонах апоґею трагізму життя конкретних людей, «своїх» і «чужих», як точку неповернення до самого себе… Ні, не збройний проти інших, — внутрішній конфлікт, себто конфлікт із самим собою. Хтозна – можливо, без війни він тривав би зовсім непомітно? Приховано за масками, які вдягаємо щодня, поступово отруюючи самих себе, виснажуючи власні сили, притлумлюючи звірині інстинкти, тривалість яким – ціле життя.

Олена Стяжкіна — літераторка, історикиня, авторка десяти книжок художньої прози, член Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу(2014), номінантка Премії імені Василя Стуса (2016)

Книга підготована та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА .

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe