Читомо > Календар подiй > Олена Стрельник презентує книжку «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології»

Календар подiй

Олена Стрельник презентує книжку «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології»

08-06-2017 | 18:00
м. Київ, Конференційна зала Програми імені Фулбрайта в Україні, вул. Еспланадна, 20, офіс 904

Видавництво «Критика», Інститут Критики, Представництво Фонду імені Гайнриха Бьоля в Україні та Програма імені Фулбрайта в Україні запрошують на презентацію нового видання «Критики» – книжки соціологині, ґендерної дослідниці, докторантки факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олени Стрельник «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології».

Спільно з авторкою участь в обговорені візьмуть:

  • соціологиня, фахівчиня з ґендерної проблематики Людмила Малес (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка);
  • психологиня й активістка Анна Шаригіна (Жіноче об’єднання «Сфера» / Queer Home, Харків).

Модеруватиме зустріч Анна Довгопол, координаторка програми «Ґендерна демократія» Представництва Фонду імені Гайнриха Бьоля в Україні.

У монографії Олени Стрельник запропоновано авторську концепцію материнства як соціяльної практики. Авторка показує варіятивність практик материнства в соціоісторичному вимірі; визначає зміни соціяльно-демографічних характеристик сучасного типу материнства; окреслює суперечності між цими змінами та політикою підтримки материнства в Україні; аналізує макроструктури материнських практик у сучасному українському суспільстві, представлені державною політикою, ринком праці й соціокультурними смислами материнства. За допомоги залученних матеріялів авторського емпіричного дослідження продемонстровано пізнавальні можливості соціологічної концепції материнства для вивчення повсякденного розгортання материнських практик на прикладі поєднання оплачуваної праці й турботи про дітей.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe