Читомо > Календар подiй > Олена Крушинська презентує путівник пам’ятками Закарпаття

Календар подiй

Олена Крушинська презентує путівник пам’ятками Закарпаття

27-09-2017 | 18:00
м. Київ, Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного, пр-т Перемоги, 50

Презентація нової книжки Олени Крушинської – путівника пам’ятками Закарпаття.

Книжка, обсягом 574 сторінок, містить 12 статей про замки, церкви, інженерні споруди, міську забудову, музеї і скансени, окрему увагу приділено архітектурі чехословацького періоду.Презентація книжки відбудеться в читальній залі бібліотеки.

Довідка:

Олена Крушинська – киянка, випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук. З 2005 р. співпрацює з журналами «Міжнародний туризм» і «Welcome to Ukraine» як журналіст і фотограф. Згодом започаткувала власні проекти в галузі дослідження й популяризації пам’яток, серед яких найвідомішим є проект «Дерев’яні храми України» та однойменний сайт, який вона робить власноруч. Є членом Міжнародного товариства дослідження дерев’яних храмів та дзвіниць.

Олена Крушинська – автор путівників «Сорок чотири дерев’яні храми Львівщини» (2007), «Два береги Збруча» (2008, у співавторстві з Дмитром Малаковим), великого історико-краєзнавчого путівника по Дністру, упорядник перевидання двохтомника О. А. Афанасьєва-Чужбинського, зокрема, І-го «Нариси Дніпра» (2016) та ІІ-го тому «Нариси Дністра» (2016). Вона є сучасним дослідником Дністра та його пам’яток, а також упорядником і редактором двох випусків історико-краєзнавчого часопису «Галицька брама», присвячених Закарпаттю (цей часопис виходить у Львові у видавництві «Центр Європи»).

Вхід вільний.

Контактні особи: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська
тел.: 456-01-72, e-mail: socio_dnabb@ukr.net

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe