Читомо > Календар подiй > Олена Котлякова розповість про малювання коміксів

Календар подiй

Олена Котлякова розповість про малювання коміксів

11-03-2018 | 15:00
м. Київ, iHUB, вул. Хрещатик, 10

Зустріч унікального формату з малювання коміксів. Зустріч організовують Київський Фестиваль Коміксів Comics Club GON в за активної підтримки iHUB та Dimitri Podoliev.

Комікс – один із найпотужніших інструментів самовираження та комунікації. Він дозволяє встановили діалог з читачами, надихнути їх і знайти однодумців, де б вони не знаходилися.
Тому дуже важливо не боятися власного голосу, не обмежуватись лише одним джерелом натхнення та не боятися експерементувати.

На нашій зустрічі художниця веб-коміксу Fartman Олена Котлякова буде
наживо малювати комікси, ділитиметься власним досвідом, а також покаже, якими різноманітними можуть бути мальовані історії. Для втілення своїх ідей можна використовувати будь-які інструменти та матеріали, і якщо ви малюєте у діджиталі, то зможете отримати пораду з будь-якого художнього чи технічного аспекту!

Ціль зустрічі – зібрати тусовку тих, кому цікаво експериментувати і малювати альтернативні комікси, вільно виражати себе, навчатися один у одного, обмінюватися ідеями. Ви зможете залишити свої роботи для самвидав комікс збірника “Малюємо Комікси” і, швидше за все, Ваш комікс з’явиться на його сторінках.

Увага: Обов’язково беріть з собою усі необхідні матеріали. Матеріали можуть бути абсолютно різними, на ваш вибір. Папір, прості олівці, ручка, перо, лінер, фломастер, маркер, також точилки та гумка. Якщо ви хотіли б щоб вашу роботу надрукували доведеться обмежитись чб зображенням.

На зустрічі на вас чекає:

  • Презентація друкованного збірника коміксів які ми з вами намалювали на минулій зустрічі, який можна буде одразу придбати.
  • Художниця веб-коміксу Fartman Олена Котлякова буде наживо малювати комікси, ділитиметься власним досвідом, а також покаже, якими різноманітними можуть бути мальовані історії.
  • Малювання коміксів, які ми так само надрукуємо на наступну зустріч
  • Дружня атмосфера і малювання у колі однодумців

Вартість квитка: 35грн. На вході у день заходу – 50 грн

Квитки можна замовити за посиланням

Контакти: Dima Danilyuk або dmytro.danilyuk@gmail.com

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe