Читомо > Календар подiй > Олена Колінько презентує повість-казку «Шпалереону»

Календар подiй

Олена Колінько презентує повість-казку «Шпалереону»

14-04-2018 | 14:00
м. Київ, книгарня «Буква», вул. Б.Хмельницького, 3-Б, 2-й поверх

Видавництво «Фонтан казок» запрошує вас у «Шпалереон»: письменниця Олена Колінько презентуватиме пригодницьку повість-казку.

Під час презентації діти матимуть змогу створити власні казки, а також побувають у ролі того чи іншого героя «Шпалереону». І ще на гостей презентації чекає майстер-клас «Охамелеонення»: кожен заведе собі веселого паперового хамелеончика. А наприкінці презентації буде сюрприз – фантастична автограф-сесія: Олена Колінько підписуватиме книжки, а художниця Катерина Рейда малюватиме персонажів «Шпалереону» у кожній книжціж Гарний весняний настрій гарантуємо.

Якщо уважно придивитися до нових шпалер у класі й «увімкнути» уяву, то в їхніх візерунках залюбки можна розгледіти чудернацьких істот. Скажімо, кумедного динозавра Хвильку, кенгуру з валізою, метелика-офіціанта чи навіть чубатого однокласника в образі «гавайського носорога». Усе це дуже цікаво й кумедно на нудному уроці — але не тоді, коли потрапляєш до Шпалереону, де всі ці істоти виявляються живими, але їхньому чудернацькому світові загрожує страшна небезпека через
твою-таки незграбність… Повість-казка Олени Колінько «Шпалереон» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку» в номінації «Добрі пригоди».

Довідка:

Олена Колінько – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Працює у поліграфічній фірмі.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe