Читомо > Календар подiй > Олена Гусейнова презентує поетичну збірку «Супергерої»

Календар подiй

Олена Гусейнова презентує поетичну збірку «Супергерої»

01-11-2016 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної збірки Олени Гусейнової «Супергерої». Модераторка — Олена Галета.

«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили. Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів. Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати.

Окрім поетеси, до презентації долучаться ілюстратори збірки – творча майстерня «Аґрафка» (художники Романа Романишин та Андрій Лесів, які щойно повернулися з Франкфуртської книжкової виставки з високими нагородами).

Олена Гусейнова – поетеса, лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2005). Лауреатка Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка (2012) в номінації «За найкращу першу поетичну збірку».

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe