Читомо > Календар подiй > Олена Герасим’юк поговорить про рівність на проекті Мар’яни Савки

Календар подiй

Олена Герасим’юк поговорить про рівність на проекті Мар’яни Савки

26-02-2016 | 17:00
м. Львів, «Копальня Кави», Площа Ринок, 10

Стартує новий проект письменниці, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки: цикл з 12-ти публічних інтерв’ю – «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Перша зустріч в рамках проекту відбудеться за участі відомої телеведучої, першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк. А цінність, про яку розмовлятиме з нею Мар’яна Савка, – Рівність.

«Я вирішила запросити до проекту 12 жінок, які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями, – розповідає Мар’яна Савка. – Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк, Юлія Міщенко. Всіх імен не відкриваю, нехай буде інтрига. Ми довго жили у суспільстві, в якому ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. Відтак будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, які ці стіни падають і стають руїнами. І ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини. Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Говорити про цінності – не просто важливо, а життєво необхідно».

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю (щомісяця по одному інтерв’ю в одній і тій самій локації – у львівській «Копальні кави») з цікавими і впливовими жінками. Він має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Музичний гість першої зустрічі – гітарист Сергій Гурін.

Спікери:

  • Мар’яна Савка – автор проекту, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»;
  • Ольга Герасим’юк – журналіст, медіаменеджер, телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Андріана Мальська – асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Акредитуватися на окрему прес-конференцію, що відбудеться о 26 лютого 12:00, можна за тел. 066-876-34-13 або за e-mail: ohutyk@starlev.com.ua (Олена Гутик)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe