Читомо > Календар подiй > Олексій Декань презентує книжку «Коріння Всесвіту» у Харкові

Календар подiй

Олексій Декань презентує книжку «Коріння Всесвіту» у Харкові

19-04-2018 | 18:30
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Видавництво «Брайт Букс» запрошує на презентацію книжки Олексія Деканя «Коріння Всесвіту», що відбудеться за участю автора. Модератор – Остап Микитюк.

Новинка від Олексія Деканя – сучасна українська хроноопера, космічна Одіссея, моторошний містичний трилер та історичний детектив під однією обкладинкою.

Є тут і розповіді про привидів, і ретро-детектив, і герметичний трилер, і наукова фантастика, і оповідання про злочинців й письменників; є навіть щось подібне до біблійної оповіді. Але насправді все це – філософська історія про монстрів, які живуть усередині нас, роздуми про всесвітнє коріння, що ним пов’язано цілі епохи; це також скромна спроба автора з’ясувати сенс людського існування.

Довідка:

Олексій Декань за професією дизайнер, у житті – мандрівник, мрійник і шукач пригод. Кілька років був солістом рок-гурту Sarah Said. Молодий, амбітний письменник працює в різних літературних жанрах, як-от трилер, містика, наукова фантастика, фентезі та детектив. Переможець Літературної премії імені Джона Буньяна 2017 року. Веде активну роботу над іншими літературними проектами та пише сценарії до кінофільмів. Із дружиною та двома синами мешкає у Харкові.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe