Читомо > Календар подiй > Олексій Декань презентує книгу «Коріння Всесвіту»

Календар подiй

Олексій Декань презентує книгу «Коріння Всесвіту»

19-04-2018 | 18:30
м. Харків, вул Сумська 3, Книгарня "Є"

Видавництво «Брайт Стар Паблішинг» запрошує на презентацію книжки «Коріння Всесвіту» харківського письменника-фантаста Aleksey Dekan. Модератор: Остап Микитюк.

Новинка від Олексія Деканя – сучасна українська хроноопера, космічна Одіссея, моторошний містичний трилер та історичний детектив під однією обкладинкою.
Є тут і розповіді про привидів, і ретродетектив, і герметичний трилер, і наукова фантастика, і оповідання про злочинців й письменників; є навіть щось подібне до біблійної оповіді. Але насправді все це – філософська історія про монстрів, які живуть усередині нас, роздуми про всесвітнє коріння, що ним пов’язано цілі епохи; це також скромна спроба автора з’ясувати сенс людського існування.

Автор, Олексій Декань, за професією дизайнер, у житті – мандрівник, мрійник і шукач пригод. Кілька років був солістом рок-гурту Sarah Said. Молодий, амбітний письменник працює в різних літературних жанрах, як-от трилер, містика, наукова фантастика, фентезі та детектив.
Переможець Літературної премії імені Джона Буньяна 2017 року.
Веде активну роботу над іншими літературними проектами та пише сценарії до кінофільмів. Із дружиною та двома синами мешкає у Харкові.

Тел.: 057 731 5949

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe