Читомо > Календар подiй > Олексій Чупа презентує книжку «Вишня і Я»

Календар подiй

Олексій Чупа презентує книжку «Вишня і Я»

22-06-2016 | 18:30
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я». Модератор – Ростислав Мельників.

«Вишня і Я» неабияк здивує читачів, які відстежують творчість Олексія Чупи. Автор книжок «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум» написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість. «Це – історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, – каже Олексій. – І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та 6-річної Вишні) є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді цей свій текст я найбільше люблю, бо в ньому не змушений був писати про політичні / соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Як саме писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія в Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця, письменник розповість харків’янам під час презентації.

Довідка:

Олексій Чупа – прозаїк, поет, засновник донецького слему. Народився у Макіївці. Вивчав філологію в Донецькому університеті, також навчався за спеціальністю хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. З 2014 року мешкає на Хмельниччині. Стипендіат програми «Gaude Polonia» (Польща, 2015). Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015-го року. Автор п’яти прозових книг, дві з яких – «Бомжі Донбасу» та «10 слів про Вітчизну» – увійшли до довгого списку премії Книга року BBC 2014 року.

Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe